Nutrimix pro králíky 1kg

Akce Tip
kralici nutrimix pro kraliky 1kg

K doplnění minerálních látek a vitaminů. Zajišťuje odpovídající růst a vývoj mladých králíků, udržuje chovné králíky v dobré kondici a zdravotním stavu, zvyšuje přírůstky a využití krmiva u vykrmovaných králíků a potlačuje kokcidie a jiné střevní parazity.

64 Kč
Skladem (15 ks)

NutriMix pro králíky je určen pro doplnění minerálních látek a vitaminů do krmných dávek pro všechny kategorie králíků chovaných v drobnochovech. Podporuje přírůstky hmotnosti a zlepšuje využití přijatého krmiva. Pozitivně ovlivňuje březost a mléčnost samic a dosažení zdravých a vyrovnaných vrhů. Přidává se do krmné dávky na bázi tradičních zdrojů krmiv.


Složení:
Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Kyselina listová, Biotin, Cholin chlorid, DL-methionin, Vápník, Fosfor, Sodík, Železo, Měď, Zinek, Kobalt, Mangan, Jod, Selen.

Dávkování:
Rostoucí králíci: 30–90 g/10 ks/den
Březí a kojící králice: 60–120 g/10 ks/den

Odměřené množství přípravku se podává denně rovnoměrně zamíchané do krmiva. Je nutné zajistit trvalý přístup k zdravotně nezávadné vodě.

Kód Kód: 304
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu